- Weather
- Greece
- East Macedonia and Thrace
- Kavisós
Current Weather Kavisós
Current weather for the city of Kavisós. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (21:00)
Severe Thunderstorms
Valid to 2. 4. (21:00)
15°C
feels like 14°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
