- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Kaul-li
Current Weather Kaul-li
Current weather for the city of Kaul-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 7°C |
