Current Weather Katsuradai-minami
Current weather for the city of Katsuradai-minami. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 18°C |
