- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Punjab
- Kassiwāla
Current Weather Kassiwāla
Current weather for the city of Kassiwāla. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
40°C
feels like 46°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 997 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 33°C |
