- Weather
- Kyrgyzstan
- Osh
- Kashka-Terek
Current Weather Kashka-Terek
Current weather for the city of Kashka-Terek. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 16°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
