- Weather
- Kyrgyzstan
- Issyk-Kul
- Kara-Koo
Current Weather Kara-Koo
Current weather for the city of Kara-Koo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
