- Weather
- Serbia
- Central Serbia
- Karadže
Current Weather Karadže
Current weather for the city of Karadže. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid to 3. 5. (00:00)
-1°C
feels like -3°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
