Current Weather Karaçevë i Ultë
Current weather for the city of Karaçevë i Ultë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 18. 5. (00:00)
5°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 59 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
