- Weather
- Kyrgyzstan
- Batken
- Kara-Bak
Current Weather Kara-Bak
Current weather for the city of Kara-Bak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 18°C |
