Current Weather Kaōmachi-chida
Current weather for the city of Kaōmachi-chida. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 21°C |
