Current Weather Kannabechō-yahiro
Current weather for the city of Kannabechō-yahiro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
