- Weather
- Russia
- Tomsk Oblast
- Kandinka
Current Weather Kandinka
Current weather for the city of Kandinka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 25°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 6°C |
