- Weather
- The Gambia
- North Bank Division
- Kalataba
Current Weather Kalataba
Current weather for the city of Kalataba. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 35°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 29°C |
