Current Weather Kalān Daraq-e Bālā
Current weather for the city of Kalān Daraq-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
