- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Kahwa-ri
Current Weather Kahwa-ri
Current weather for the city of Kahwa-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
