- Weather
- Syrian Arab Republic
- Tartus Governorate
- Kaff al-Jaa
Current Weather Kaff al-Jaa
Current weather for the city of Kaff al-Jaa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
