- Weather
- Republic of Korea
- Jeollabuk-do
- Kaesal-li
Current Weather Kaesal-li
Current weather for the city of Kaesal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
