Current Weather Kabūd Chamar-e Soflá
Current weather for the city of Kabūd Chamar-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
