- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Jupille-sur-Meuse
Current Weather Jupille-sur-Meuse
Current weather for the city of Jupille-sur-Meuse. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
