- Weather
- Republic of Cuba
- Pinar del Río
- Junta Número Dos
Current Weather Junta Número Dos
Current weather for the city of Junta Número Dos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 24°C |
