- Weather
- China
- Xinjiang Uyghur Autonomous Region
- Jelilyüzi
Current Weather Jelilyüzi
Current weather for the city of Jelilyüzi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 21°C |
