- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Sindh
- Jam Mewa Jo Goth
Current Weather Jam Mewa Jo Goth
Current weather for the city of Jam Mewa Jo Goth. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 33°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 996 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 35°C |
