- Weather
- Republic of Croatia
- Zagrebačka
- Ivanić-Grad
Current Weather Ivanić-Grad
Current weather for the city of Ivanić-Grad. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
