- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Ipsŏk-tong
Current Weather Ipsŏk-tong
Current weather for the city of Ipsŏk-tong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
