- Weather
- Republic of Austria
- Upper Austria
- Ingling
Current Weather Ingling
Current weather for the city of Ingling. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 9°C |
