Current Weather Imai-minamichō
Current weather for the city of Imai-minamichō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 17°C |
