- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Ilsil-li
Current Weather Ilsil-li
Current weather for the city of Ilsil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
