- Weather
- Malta
- Iż-Żurrieq
- Il-Miżieb
Current Weather Il-Miżieb
Current weather for the city of Il-Miżieb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 18°C |
