- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Il-li
Current Weather Il-li
Current weather for the city of Il-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
