Current Weather Ille-sur-Têt
Current weather for the city of Ille-sur-Têt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
