- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Ikku-ri
Current Weather Ikku-ri
Current weather for the city of Ikku-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
