Current Weather Ijebu-Ife
Current weather for the city of Ijebu-Ife. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 27°C |
