- Weather
- United States of America
- Oregon
- Idaville
Current Weather Idaville
Current weather for the city of Idaville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 2. 4. (09:40)
20°C
feels like 22°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
