- Weather
- Bangladesh
- Rajshahi Division
- Idalpur
Current Weather Idalpur
Current weather for the city of Idalpur. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 38°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 28°C |
