Current Weather Ichigaya-mitsuke
Current weather for the city of Ichigaya-mitsuke. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 38 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
