- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Houtem
Current Weather Houtem
Current weather for the city of Houtem. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 8°C |
