- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Houdeng-Aimeries
Current Weather Houdeng-Aimeries
Current weather for the city of Houdeng-Aimeries. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
