- Weather
- India
- Madhya Pradesh
- Hoshangābād
Current Weather Hoshangābād
Current weather for the city of Hoshangābād. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
43°C
feels like 49°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 10 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 35°C |
