Current Weather Honmachi-shinkyū
Current weather for the city of Honmachi-shinkyū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 20°C |
