- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Hŏga-dong
Current Weather Hŏga-dong
Current weather for the city of Hŏga-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
