- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Hoech’am
Current Weather Hoech’am
Current weather for the city of Hoech’am. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
