- Weather
- United States of America
- Michigan
- Hesperia
Current Weather Hesperia
Current weather for the city of Hesperia. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Weather
Valid to 2. 4. (10:00)
3°C
feels like -3°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 4°C |
