Current Weather Hautot-sur-Mer
Current weather for the city of Hautot-sur-Mer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 3°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
