Current Weather Hautot-sur-Mer
Current weather for the city of Hautot-sur-Mer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 4°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 8°C |
