Current Weather Ḩasanābād-e Moḩammad Naz̧ar
Current weather for the city of Ḩasanābād-e Moḩammad Naz̧ar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
