- Weather
- United States of America
- Pennsylvania
- Harmonsburg
Current Weather Harmonsburg
Current weather for the city of Harmonsburg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid to 2. 5. (09:00)
2°C
feels like 2°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
