Current Weather Ha-ri
Current weather for the city of Ha-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
