- Weather
- Republic of Korea
- Jeollabuk-do
- Hao-dong
Current Weather Hao-dong
Current weather for the city of Hao-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
