- Weather
- Republic of Austria
- Upper Austria
- Handberg
Current Weather Handberg
Current weather for the city of Handberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 53 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
