- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Hanam-dong
Current Weather Hanam-dong
Current weather for the city of Hanam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 3°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 6°C |
